Przydatne dla firm:
- program do mailingu
- antywirus dla firm
- programy księgowe dla firm

Menu:
- aktualności
- kontakt
- regulamin
- przedruk artykułów
- współpraca

Wortal e-biznesu:
- biznes oferty B2B
- forum
- e-marketing
- pik
- projektowanie stron
- zarabianie przez internet
- zarządzanie czasem

Newsletter E-biznes
E-mail:

Imię:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Własna Firma:
- jak zalożyć firmę

Zaprzyjaznione serwisy:
- hosting dla firm
- wizytówki internetowe

Przyślij newsa:
Informacje prasowe przesyłaj na adres info(malpa)krei.pl


 

 

Artykuły do przedruku za darmo.

WARUNKI PRZEDRUKU
  • Treści artykułów, różnią się trochę od oryginałów, zostały okrojone o niektóre treści reklamowe i dostosowane do publikacji w innych serwisach.
  • Zawarte na tej stronie artykuły (tylko te z listy artykułów do bezpłatnego przedruku, patrz niżej, kopiowanie jakichkolwiek innych treści jest zakazane) możesz przedrukować na swoich stronach internetowych lub w innych własnych publikacjach. Artykuły dla ułatwienia wraz z obrazkami są spakowane zip'em, należy je rozpakować.
  • Artykuły możesz dowolnie formatować (szata graficzna), aby dostosować je wyglądu twojej strony, jednakże sama treść merytoryczna danego artykułu nie może być zmieniona bez naszej zgody (kontakt). Drobne zmiany takie jak tytuł, aktualizacje, jak i zmiany stylistyczne, poprawy błędów mogą być wykonane bez mojej zgody. - musisz jednak wtedy obok dostarczonej stopki drugą stopkę dopisać "zredagował i uaktualnił XX."
  • Jeżeli publikacja jest w formie elektronicznej, wszystkie linki w niej zawarte muszą pozostać aktywne. Natomiast w przypadku innych publikacji nie elektronicznych z nieaktywnymi linkami, należy je dopisać, tak aby adresy strony były widoczne, zamiast linków. Linki i adresy stron muszą być pisane czcionką nie mniejszą niż 8px.
Aby być informowanym o nowych artykułach do przedruku, zapisz się na specjalną listę mailngową .

Jeśli chcesz przedrukować inny artykuł nie znajdujacy sie na tej liście, a umieszczony w serwisie skontaktuj się, zobaczymy co da się zrobić.


 
>>>pobierz<<<
darmowe
ebooki


pobierz pdf


pobierz pdfUWAGA: Zarabiaj na przedruku mozesz w tekstach linki do ZłotychMyśli i do CnebPoints, jak i innych programów partnerskich pozamieniać na swoje linki partnerskie (oczywiscie tylko w tych których takowe są), pamietaj jednak o pozostawieniu pozostałych linków nie zmienionych.

Lista Artykułów do bezpłatnego przedruku


UWAGA: jeśli szukasz więcej artykułów do przedruku zapraszam do programu partnerskiego CnebPoints, jako jedno z narzędzi dostępnych dla partnerów jest możliwość przedruku artykułów.
Starsze wiadomości

archiwum wczesniejszych newsów:
[0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22]