Przydatne dla firm:
- program do mailingu
- antywirus dla firm
- programy księgowe dla firm

Menu:
- aktualności
- kontakt
- regulamin
- przedruk artykułów
- współpraca

Wortal e-biznesu:
- biznes oferty B2B
- forum
- e-marketing
- pik
- projektowanie stron
- zarabianie przez internet
- zarządzanie czasem

Newsletter E-biznes
E-mail:

Imię:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Własna Firma:
- jak zalożyć firmę

Zaprzyjaznione serwisy:
- hosting dla firm
- wizytówki internetowe

Przyślij newsa:
Informacje prasowe przesyłaj na adres info(malpa)krei.pl


 

 
Edukacyjne Pakiety Promocyjne w tym pakiet e-biznesowy zobacz


 
>>>pobierz<<<
darmowe
ebooki


pobierz pdf


pobierz pdf20.05.06 - Napadnij na bank pomysłów marketingowych
 
Potęga firmy niekoniecznie musi być synonimem wielkiego majątku i rozległej strefy wpływów. Sukces i zysk nie są wyłącznie domenami wielkich koncernów i korporacji. Zgodnie z prawem natury, w konfrontacji z gigantami mniejsze organizmy hartują się i stają się niepokonane. Pamiętasz, jak 60 milionów lat temu wyginęły dinozaury, a przetrwały tylko małe i średnie zwierzaki? Świat należy do małych i średnich firm.

Niewidzialna ręka rynku nie popiera monopolistów ani wielkich firm, które spoczęły na laurach. Popiera najbardziej kreatywnych i odważnych, którzy chcą się rozwijać i realizować swoje marzenia. Popiera ludzi gotowych postawić wszystko na jedną kartę i z podniesioną głową iść przez świat.

więcej... marketing alternatywny
 
 11.05.06 - Kreacja nisz w wirtualnym świecie
 
Co to ta nisza? Nisza to unikalny produkt bądź, usługa skierowana do bardzo precyzyjnej niewielkiej grupy odbiorców. Wyobraź sobie dużą firmę produkującą masowo buty sportowe, wśród osób kupujących buty sportowe jest kilka osób niepełnosprawnych z wadami kończyn, potrzebują one mieć indywidualnie dostosowane obuwie. Tu właśnie pojawia się szansa na produkt niszowy, czyli buty sportowe dla niepełnosprawnych – niewielu odbiorców, ale za to zdecydowanych do zakupu danego towaru.

Jak (...)
 
 


07.05.06 - Czego mozesz nauczyć się od Eisenhowera?
 
Eisenhower zaproponował, aby podzielić zadania, które mamy wykonać na 4 kategorie, w tym celu należy wziąć kartkę papieru i podzielić ja na cztery części, odpowiednio wpisując, weń zadania, w odpowiednich kategoriach. Podział taki pozwala na odpowiednie, bardziej adekwatne planowanie swoich działań.

więcej znajdziesz tutaj: Zasada Eisenhowera


07.05.06 - A może uzyskać: Qualified Google Advertising Professional
 
Planujesz zlecić firmie promocje w internecie? Sprawdź czy jest uznana przez google.

Google Advertising Professionals to pracujący w Internecie specjaliści od marketingu, agencje i inne osoby, na przykład zajmujące się kampaniami opartymi na wyszukiwarkach (SEM, Search Engine Marketer), optymalizacją pozycji witryny w wyszukiwarkach (SEO, Search Engine Optimizer), a także konsultanci marketingowi, którzy już zarządzają lub chcą zarządzać wieloma kontami klientów AdWords, zapisali (...)
 
 06.05.06 - Ciekawe Pomysły: Pierwszy Polski Interaktywny Turniej Wiedzy Komercyjnej
 
Konkurs Konrada to quiz internetowy, w którym internauci odpowiadają na pytania dotyczące oferty komercyjnej reklamodawcy. Dzięki precyzyjnemu targetowaniu reklama dociera do pożądanego odbiorcy. A reklamodawca ma pewność, że odbiorca zapoznał się z całością jego reklamy. Uczestnicy konkursu zyskują interaktywną formę zabawy, dzięki której mogą zdobywać wybrane przez siebie nagrody. (...)
 
 05.05.06 - Wzorce nlp: Mów do oczu, uszu i uczuć...
 
W NLP zostały wyróżnione trzy podstawowe wzorce w preferencjach myślowych wizualny (myślimy obrazami, widzimy idee niczym spisane na tablicy), słuchowy (myślimy dźwiękami, słyszymy odgłosy) i uczuciowy (myślimy uczuciami, odczuwamy daną sytuację, uczucie). Dla ułatwienia procesu myślowego, przeważnie przyjmujemy któryś z nich, jeden, dwa lub wszystkie trzy. Nie chodzi tu tylko o to jak dana rzecz możemy postrzegać, ale również o to w jaki sposób się porozumiewamy, komunikujemy z otoczeniem
(...)
 
 Najlepszy Hosting w e-miescie!

05.05.06 - Maskowanie adresów
 
Coraz więcej, osób rozpoznaje linki partnerskie i specjalnie lub też nawet bezwiednie kasują z nich ID partnera wchodząc na daną stronę. Dlatego też wymyślono coś takiego jak maskowanie adresów, czyli podstawienie innego adresu do kliknięcia, który przekieruje użytkownika na właściwa stronę. Dodatkowym tego atutem jest skracanie linków, w przypadku gdyby były one zbyt długie.

więcej: Maskowanie Adresów
 
 22.04.06 - Szokujący pomysł marketingowy Wydawnictwa Złote Myśli
 
Wydawnictwo Złote Myśli obchodzi drugie urodziny i organizuje akcję promocyjną, wzorowaną na podpatrzonych na zachodzie rozwiązaniach. Czy sprawdzą się one w Polsce?

Wydawnictwo Internetowe Złote Myśli, które zajmuje się wydawaniem i sprzedażą publikacji elektronicznych (tzw. ebooków), ma w swojej ofercie już ponad 60 publikacji i na koncie sprzedaż ponad 10.000 sztuk swoich poradników.

- W trakcie naszej działalno (...)
 
 12.04.06 - Pisanie Emaili - Potęga jednego e-maila
 
E-book: Potęga jednego e-maila - Sebastian Schabowski

To książka dla:

- osób, które chcą poprzez dobre mailingi wykreować swój wizerunek zawodowy
-osób zainteresowanych mailem, jako doskonałym środkiem komunikacji
- osób pracujących w marketingu, public relations, direct marketingu
- właścicieli firm, kierown (...)
 
 11.04.06 - Darmowa grafika na strode www, programy graficzne, zdjęcia i grafiki.
 
Artykuł: Darmowa grafika na strone www, bezpłatne zdjęcia. - Tomek Urban.

Strona www, to nie tylko tekst, czasem dobrze jest zrobić coś miłego dla oka. Przedstawiam tu kilka programów i stron z darmową grafiką, z których sam korzystam.

Gimp, irfanview, stock.xchng, morguefile, imageafter, (...)
 
 Starsze wiadomości

archiwum wczesniejszych newsów:
[0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22]