Przydatne dla firm:
- program do mailingu
- antywirus dla firm
- programy księgowe dla firm

Menu:
- aktualności
- kontakt
- regulamin
- przedruk artykułów
- współpraca

Wortal e-biznesu:
- biznes oferty B2B
- forum
- e-marketing
- pik
- projektowanie stron
- zarabianie przez internet
- zarządzanie czasem

Newsletter E-biznes
E-mail:

Imię:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Własna Firma:
- jak zalożyć firmę

Zaprzyjaznione serwisy:
- hosting dla firm
- wizytówki internetowe

Przyślij newsa:
Informacje prasowe przesyłaj na adres info(malpa)krei.pl


 

 
Edukacyjne Pakiety Promocyjne w tym pakiet e-biznesowy zobacz


 
>>>pobierz<<<
darmowe
ebooki


pobierz pdf


pobierz pdf27.03.06 - Bezpłatny e-learning, bezpłatne szkolenia PARP
 
Szperajac po internecie natrafiłem na kilka bezpłatnych szkoleń e-learningowych, mam nadzieję że i Tobie sie spodobają, (możliwość uzyskania cerftyfikatów ukończenia dla ambitnych). Szkolenia są całkowicie bezpłatne, dostarczane pzrez PARP (państwową agencję rozwoju przedsiębiorczości).

oto tematy:
Jak założyć własną firmę
Aby firma przynosiła zysk, musi być konkurencyjna i sprawnie zarządzana. Dowiedz się, jakie kroki należy podjąć, aby sprawnie i szybko założyć własną firmę i co zrobić, aby firma odniosła sukces. Poznaj formy organizacyjno-prawne prowadzenia działalności gospodarczej i wymagania, jakie należy spełnić, aby zostać przedsiębiorcą. Zapoznaj się z kosztami założenia firmy i przysługującymi ulgami. Uzyskaj informacje na temat podstawowych źródeł finansowania rozwoju firmy.

Badanie rynku
Warunkiem sukcesu każdego przedsięwzięcia gospodarczego jest dobre poznanie rynku oraz konkurencji. Zapoznaj się z charakterystyką analizy otoczenia i konkurencji. Poznaj podmioty uczestniczące w rynku oraz kształtujące go mechanizmy. Dowiedz się, jaka jest rola informacji marketingowej w badaniu rynku.

Biznesplan
Dobrze przygotowany biznesplan to nie tylko zbiór analiz i prognoz, określających cele firmy oraz zadania i sposoby postępowania, ale to przede wszystkim furtka do otrzymania kredytu czy przyciągnięcia inwestora. Poznaj zasady tworzenia biznesplanu i korzyści płynące z jego dobrego przygotowania. Poznaj dostępne źródła finansowania oraz zasady przygotowywania niezbędnych projekcji finansowych na potrzeby biznesplanu.

Fundusze strukturalne dla przedsiębiorstw
Polskie przedsiębiorstwa mogą korzystać ze wsparcia finansowego z Funduszy Strukturalnych UE, realizując własne projekty ukierunkowane na podniesienie konkurencyjności firmy. Dowiedz się, dla kogo jest przeznaczone unijne wsparcie, na co można uzyskać środki i w jaki sposób można sfinansować konkretny projekt, wykorzystując fundusze UE. Poznaj kryteria i oceny zgłaszanych projektów oraz ogólne zasady budowy dobrego projektu. Uzyskaj informację na temat tego, jakie prawa i obowiązki mają jednostki ubiegające się o wsparcie finansowe.

Microsoft Word 2003
Od wielu już lat, wiodącym na rynku oprogramowaniem służącym do edycji tekstu są kolejne wersje programu Microsoft Word. Mając na uwadze Państwa potrzeby, firma Combidata Poland udostępnia nieodpłatnie szkolenie z programu Microsoft Word 2003 w ramach akademii PARP, do końca 2005 roku. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z funkcjonalnością oferowaną przez program Microsoft Word 2003.

BHP w sektorze MŚP
Zagadnienie bezpieczeństwa i higieny pracy jest jednym z elementów mających kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania firmy. Dowiedz się, jakie zagrożenia mogą wystąpić na stanowisku pracy w ramach działalności przedsiębiorstwa i w jaki sposób można im zapobiegać. Naucz się oceniać ryzyko zawodowe i udzielać pierwszej pomocy w razie wypadku. Zapoznaj się ze swoimi prawami w zakresie prawnej ochrony pracy.

Zasady ubiegania się o zamówienia publiczne
O sukcesie potencjalnego Wykonawcy decydują zarówno oferowane przez niego warunki realizacji zamówienia, jak też znajomość procedur udzielania zamówień. Poznaj specyfikę rynku zamówień publicznych oraz podstawy prawne systemu zamówień publicznych. Dowiedz się, jakie prawa i obowiązki leżą w gestii Wykonawcy i Zamawiającego. Zapoznaj się z zagrożeniami i korzyściami wynikającymi z udziału w rynku zamówień publicznych. Uzyskaj wiedzę na temat tego, gdzie można szukać informacji o zamówieniach publicznych.

Przejdź do szkoleń: Akademia PARP
 
 27.03.06 - Alchemia Manipulacji - Richard Bandler
 
Książka: Zostań urodzonym sprzedawcą: Alchemia manipulacji Richarda Bandlera

Dowiedz się, co robić na kazdym etapie procesu sprzedaży: od powitania do zamknięcia.
Obserwuj ludzkie zachowania i twórz strategie sprzedaży odpowiednio do sytuacji.
Dostrzegaj paradoksy i proste rozwiązania... i zarabiaj na tym.

(...)
 
 26.03.06 - Hasło reklamowe - tworzenie
 
Artykuł: Jakie hasło reklamowe działa silniej niż najbardziej znane hasło reklamowe?.

Jedne z najsilniej działających nagłówków w tytułach, reklamach i korespondencji to wszystkie nagłówki zaczynające się od słowa „jak”. (...)

Sprawdź, które z tych dwóch haseł:
1. Jak zostać milionerem, poświęcając na to jedynie 5 minut tygodniowo?
2. Jeśli znajdziesz 5 min (...)
 
 26.03.06 - Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka
 
Książka: Podstawowa lektura z zakresu współczesnej psychologii społecznej: Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka - Robert Cialdini

Książka skierowana jest do osób, które zawodowo zajmują się wpływem na innych: do dziennikarzy, psychologów, kierowników i negocjatorów, specjalistów od reklamy i marketingu, prawników i eko (...)
 
 26.03.06 - Manipulacja i wywieranie wpływu
 
Artykuł: Obrona przed manipulacją poprzez zrozumienie technik wywierania wpływu Techniki manipulacji

Dla mnie manipulacją jest świadome wpływanie na uczucia innych, tak by podejmowane przez nich decyzje, były kierowane emocjami, a nie racjonalnym świadomym myśleniem. Pytanie tylko czy da się wyłączyć uczucia, z każdej podejmowanej decyzji? - Tak da się :) wystarczy odpowiednia wiedza i umiejętności (...)
 
 Najlepszy Hosting w e-miescie!

26.03.06 - SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji - Andrzej Batko
 
Książka + CD W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony? SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji - Andrzej Batko


"Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji" to unikatowy podręcznik, odsłaniający kulisy manipulacji, której jesteśmy poddawani przez polityków, prawników i speców od marketingu. Retoryka to sztuka znana i stos (...)
 
 26.03.06 - Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji
 
E-book: W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony? Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji


Nie da się ukryć, że psychologia manipulacji budzi coraz większe zainteresowanie wśród naszego społeczeństwa. Powstało wiele publikacji na ten temat, firmy szkoleniowe (...)
 
 25.03.06 - Odkryj potencjał finansowy Twojej witryny.
 
Odkryj potencjał finansowy Twojej witryny: Google AdSense - program partnerski


Czy wiesz, że niektóre strony internetowe generują kilkanaście tysięcy dolarów miesięcznego dochodu praktycznie bez większego nakładu pracy? Google AdSense to program partnerski, który umożliwia właścicielom stron zarabianie poważnych pieniędzy dzięki reklamom kontekstowym umieszczanym na ich stronach.
Google Ad (...)
 
 25.03.06 - Marketing internetowy w praktyce
 
E-book: Dowiedz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie. Marketing internetowy w praktyce


"Internet to Klondike XXI wieku"
Tak twierdzi człowiek, który zdobył największy w historii majątek - Bill Gates. Jeśli istotnie tak jest, to ebook "Marketing internetowy w praktyce" (...)
 
 25.03.06 - KISS - Keep It Simple, Stupid
 
Artykuł: Oszczędzaj czas i energie stosujac zasadę: KISS - Keep It Simple, Stupid

Zostaw to proste i głupie, bo działa - tak właśnie można podsumować wiele skutecznych działań zarówno w biznesie, projektowaniu jak i życiu codziennym. Zasada KISS to poprostu próba powrotu do prostoty, hołduje rzeczy i czynności proste, zrozumiałe, nie skomplikowane, tylko dlatego że działają.
inne rozwinięcia skrótu
"Ke (...)
 
 Starsze wiadomości

archiwum wczesniejszych newsów:
[0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22]