Przydatne dla firm:
- program do mailingu
- antywirus dla firm
- programy księgowe dla firm

Menu:
- aktualności
- kontakt
- regulamin
- przedruk artykułów
- współpraca

Wortal e-biznesu:
- biznes oferty B2B
- forum
- e-marketing
- pik
- projektowanie stron
- zarabianie przez internet
- zarządzanie czasem

Newsletter E-biznes
E-mail:

Imię:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Własna Firma:
- jak zalożyć firmę

Zaprzyjaznione serwisy:
- hosting dla firm
- wizytówki internetowe

Przyślij newsa:
Informacje prasowe przesyłaj na adres info(malpa)krei.pl


 

 
Edukacyjne Pakiety Promocyjne w tym pakiet e-biznesowy zobacz


 
>>>pobierz<<<
darmowe
ebooki


pobierz pdf


pobierz pdf21.04.08 - Europę da się kupić, czyli wirtualny podbój Starego Kontynentu
 
Kilka adresów za granicą? Teraz to możliwe. 2BE.PL, część Grupy Adweb specjalizująca się w rejestracji domen internetowych oraz hostingu, startuje z promocją „Europę da się kupić!”. Do końca maja wszyscy zainteresowani oryginalnymi rozszerzeniami dla swoich sieciowych nazw, będą mogli rejestrować europejskie domeny narodowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, podczas trwania tej promocji, adres .EU można kupić już za 1 zł.

Obecnie na świecie przydzielonych zostało ponad 240 domen narodowych, liczba ta nie jest jednak stała i, m.in. w wyniku zmian politycznych na światowej mapie, ulega ciągłym modyfikacjom. Polscy internauci zaczynają powoli doceniać korzyści wynikające z posiadania ciekawej końcówki adresu internetowego. W efekcie, w naszym kraju zjawisko domen internetowych zaczyna powoli wychodzić z niszy tematów osobliwych i dla większości osób niezrozumiałych, gdzie jeszcze do niedawna się znajdowała. Liczna grupa internautów, dla której zagadnienia związane z domenami nie są już niczym nowym, dzięki nazwom z rozszerzeniami innych krajów może znaleźć nowe środki, służące skutecznej prezentacji w Sieci.

Wśród domen objętych promocją „Europę da się kupić!” są m.in. rozszerzenia austriackie - .AT, belgijskie - .BE, czeskie - .CZ, irlandzkie - .IE, niemieckie - .DE, włoskie - .IT, czy rosyjskie - .RU. Dodatkowo, każda osoba, która kupi dowolną promocyjną nazwę, będzie miała możliwość rejestracji adresu .EU za 1 zł.

„Mamy nadzieję, że nasza akcja przyczyni się do zwiększenia świadomości ogromu możliwości, jakie drzemią w rynku domen internetowych” – mówi Katarzyna Gruszecka, specjalista ds. rozwoju produktu z 2BE.PL (http://www.2be.pl). „Wielu internautów sądzi, że dla przeciętnego użytkownika dostępne są tylko najpopularniejsze domeny, jak .PL, .COM, czy .EU, natomiast reszta zarezerwowana jest dla wielkich firm, które wiedzą „jak ten problem ugryźć”. Dzięki promocji „Europę da się kupić” chcemy pokazać, że nic nie stoi na przeszkodzie, by i oni stali się właścicielami oryginalnie brzmiącego adresu internetowego.” – dodaje Katarzyna Gruszecka.

Dobrze dobrana domena narodowa, nawet pochodząca z odległego zakątka globu, może uczynić adres internetowy niepowtarzalnym również na naszym lokalnym rynku. Przykładów nie trzeba szukać daleko, gdyż najświeższą ilustracją tej prawidłowości jest nowy program pt. Publiczna.TV, emitowany na antenie TVN24. Tytuł audycji prowadzonej przez Macieja Mazura jest jednocześnie nazwą domeny, która kieruje na odpowiednią stronę internetową. W tym wypadku zastosowano rozszerzenie będące własnością egzotycznego Tuvalu.

Promocja „Europę da się kupić!” trwa od 21 kwietnia do 31 maja 2008 r. Po więcej szczegółowy odsyłamy do źródła, czyli na stronę http://2be.pl/wszystkiekraje.

***
2BE.PL jest częścią Grupy Adweb, która specjalizuje się w dostarczaniu firmom kompleksowych rozwiązań hostingowych, rejestruje domeny z ponad 120 krajów oraz umożliwia zaistnienie i sprawne funkcjonowanie w Internecie. www.2be.pl www.adweb.pl
 
 17.04.08 - E-Biznes w praktyce. Ucz się od milionera
 
Kamil Cebulski, znany e-biznesmen 18 maja (niedziela) zdradzi kilka tajemnic swojego sukcesu...

Kiedy zaczynałem budować pierwszy sklep internetowy, moim największym zmartwieniem było to, jak się promować. Jak sprawić, aby sklep miał wysokie obroty. Na wymyślanie przeróżnych strategii i kampanii reklamowych traciłem dużo czasu. Sklep jeszcze nie istniał, a moim największym zmartwieniem była jego promocja. Kiedy jednak sklep ruszył, nie wprowadziłem w życie żadnego z wymyślonych pl(...)
 
 14.04.08 - Mielonka zalewa Internet
 
Spam to zjawisko stare jak świat, a przynajmniej niemal tak stare jak znany nam współcześnie Internet. 4 kwietnia obchodzimy okrągłą rocznicę wprowadzenia do powszechnego użytku tego, znienawidzonego przez większość użytkowników sieci, terminu. Dokładnie 15 lat temu narodził się „spam”.

Autorem terminu spam, odnoszącego się do niechcianych wiadomości, jest Joel Furr, użytkownik Usenetu, który zaczerpnął go ze „słownika” fanów legendarnego Monty Pythona. Termine (...)
 
 04.04.08 - 10 sposobów na budowanie więszkej listy mailingowej.
 
autorem artykułu jest Piotr Organista

Oto kilka- moim zdaniem -przydatnych i użytecznych pomysłów na budowanie dużej i aktywnej listy subskrybentów, na której będziesz mógł zarabiać pieniądze.

1. Dawaj swoim subskrybentom wartościową treść. Jeżeli odwiedzający Twoją stronę zobaczą, że oferujesz naprawdę przydatną wiedzę, nie będą się zastanawiać i od razu zapiszą się na Twój newsletter. Dlaczego?

Dlatego, że będą myśleć, że to co będzies (...)
 
 06.02.08 - Szkolenia internetowe - korzyści
 
Wszyscy chyba zgodzą się ze stwierdzeniem, że udział w szkoleniu jest jedną z najlepszych form pozyskiwania wiedzy i nauki. W przeciwieństwie do akademickich wykładów, prowadzone są przez osoby mające często doświadczenie i praktykę, przedstawione są w ciekawszy i bardziej interaktywny sposób. Dodatkowo są o wiele bardziej efektywne ze względu na swą formę chociażby od książek.

Dzięki technologiom internetowym od kilku lat możemy brać równ (...)
 
 Najlepszy Hosting w e-miescie!

01.02.08 - Ukradnij własną domenę
 
Twój rejestrator związał Ci ręce regulaminem i nie możesz przenieść się ze swoją domeną gdzieś indziej? Teraz obniżka ceny tzw. „opcji na domenę” otwiera furtkę przed sprytnymi internautami. Dzięki niej możliwe jest obejście regulaminowych kruczków nakazujących przedłużenie ważności domeny w tej samej firmie.

Rynek domen internetowych nie jest już niezdobytą twierdzą, do której dostęp mają tylko najzamożniejsi internauci. Od kilkunastu miesięcy trwa systematyczny proces & (...)
 
 16.01.08 - Marketing w wyszukiwarkach pod kontrolą
 
Agencja Interaktywna Grupa Adweb uruchomiła serwis Adseo.pl. Udostępnia on wszelkie narzędzia niezbędne do prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach internetowych.

Stworzenie serwisu Adseo.pl stanowi naturalną konsekwencję szybkiego rozwoju działu SEO/SEM funkcjonującego w strukturach Agencji Interaktywnej Grupa Adweb (www.adweb.pl). Jest to także kolejny element strategii zakładającej zapewnienie Klientom agencji kompleksowej obsługi w zakres (...)
 
 05.01.08 - Jak założyć sklep internetowy?
 
Od jakiegoś czasu platforma partnerska ESCPartners oferuje stworzenie włąsnego sklepu w ramach programu partnerskiego. Jest to zwykły sklepp, ściągający dane z innego serwera. Na takim sklepie możemy zarobić średnio 5% prowizji od sprzedanych towarów.

Pisze o tym dzis dopiero, bo od kilku dni platforma udostępniła ulepszoną wersję skryptu. Dzięki, której sklep znacznie zwiększył swoją (...)
 
 03.12.07 - Asia będzie miałą swoją domenę!
 
2BE.PL planuje inwazję na Azję

2BE.PL, będąca częścią Grupy Adweb, jako pierwsza firma na polskim rynku wprowadzi możliwość rejestrowania domen .asia.

Rozszerzenie .asia jest kolejnym po .eu regionalnym adresem TLD, czyli Top Level Domain. Jednak w przeciwieństwie do swojego europejskiego „starszego brata”, azjatycka domena nie ma narzuconego ograniczenia, pozwalającego na jej rejestrację tylko podmiotom prowadzącym (...)
 
 09.11.07 - Krakowskie spotkania z ebiznesem
 
Jakiś czas temu uczestniczyłem w spotkaniach ebiznesowych w Krakowie... jakoś tak jednak w pewnycm czasie się rozeszły. Chciałem je reaktywować :) Zapraszam więc wszystkich zainteresowanych ebiznesem do Krakowa. Na kawę, herbatę piwo :) Spotkania co tydzień w poniedziałki godz. 17. Cafe Szafe ul. Felicjanek 10 Tel do mnie: 501606941
 
 Starsze wiadomości

archiwum wczesniejszych newsów:
[0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22]