Przydatne dla firm:
- program do mailingu
- antywirus dla firm
- programy księgowe dla firm

Menu:
- aktualności
- kontakt
- regulamin
- przedruk artykułów
- współpraca

Wortal e-biznesu:
- biznes oferty B2B
- forum
- e-marketing
- pik
- projektowanie stron
- zarabianie przez internet
- zarządzanie czasem

Newsletter E-biznes
E-mail:

Imię:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Własna Firma:
- jak zalożyć firmę

Zaprzyjaznione serwisy:
- hosting dla firm
- wizytówki internetowe

Przyślij newsa:
Informacje prasowe przesyłaj na adres info(malpa)krei.pl


 

 
Edukacyjne Pakiety Promocyjne w tym pakiet e-biznesowy zobacz


 
>>>pobierz<<<
darmowe
ebooki


pobierz pdf


pobierz pdf08.12.06 - Sprzedaż spadła 20 razy! Dlaczego?
 
Fajny tekst reklamowy nie działa? A może nie chodzi o to by był fajny, ale by był skuteczny?

O tym dlaczego fajny tekst reklamy moze nie działać dowiesz się z artykułu Copywritera Darka Puzyrkiewicza p.t. Pułapka kreatywności.
 
 08.12.06 - Jak ja sie stresuje, wrrrr
 
Biznes i odrobina spokoju... dobrze by było by w życiu było jak najmniej stresu... zapraszam do lektury artykułu: Stres. Jak z nim walczyć?

Dowiesz się z niego między innymi:
- Czym jest stres?
- Skąd się bierze stres?
- Jak nauka podchodzi do stresu dzisiaj?
- Cechy sprzyjające odporności na stres
- Czynnik ACE
- Zdolność do zwierzeń
(...) - zapraszam do lektury.
 
 02.12.06 - Konferencja - E-puzzle, czyli liczy się e-fekt
 
W dniu 6 grudnia 2006, środa, odbędzię się organizowana, przez Koło Naukowe Innowacji i Przedsiębiorczości oraz Akademię Ekonomiczną w Krakowie, konferencja pod tytułem "E-puzzle, czyli liczy się efekt."

Konferencja jest poświęcona zagadnieniom rynku handlu elektronicznego (e-commerce) i skupia się na analizie kierunków jego rozwoju oraz przybliżeniu studentom zagadnień związanych z tą tematyką.
(...)
 
 30.11.06 - Akademia PARP – bezpłatne kursy dla przedsiębiorców – już ruszyła!
 
W poniedziałek (20 listopada) ruszyła Akademia PARP – system bezpłatnych szkoleń internetowych odbywających się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Ich celem jest upowszechnienie darmowego dostępu do wiedzy biznesowej oraz zdalnej edukacji (e-learningu) wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Po raz pierwszy, dzięki Akademii PARP, polskie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą sobie pozwolić na najlepsze szkolenia, które operują przykładami z praktyki biznesowej i są (...)
 
 22.11.06 - Jak założyć forum dyskusyjne...
 
Jak założyć forum dyskusyjne... - to pytanie już wiele razy słyszałem. Odpowiedź na nie można znaleźć w nowym ebooku: Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z, autorstwa Łukasza Pęka.

Spis treści książki: Czym jest Forum Dyskusyjne?, Zasady działania forum dyskusyjnego, Tec (...)
 
 Najlepszy Hosting w e-miescie!

21.11.06 - Strona tematyczna a PP?
 
Z artykułu Program Partnerski wydawnictwa Złote Myśli a witryna tematyczna, poznasz praktyki działania w programie partnerskim złotemyśli jakie zastował u siebie na stronie jeden z autorów ebooków Krzysztof Lis.
 
 21.11.06 - CashFlow - co to takiego?
 
CashFlow - tyle o tym mowa ale co to jest dokładnie? Co to jest ten przepływ pieniężny? Czym to się rózni od zarabiania pieniędzy? Od robienia biznesów?

Co to jest CashFlow i jak odróżnić przepływ pieniężny od zysków kapitałowych dowiesz się z artykułu: Przepływ pieniężny a zyski kapitałowe
 
 21.11.06 - Copywriting - krok po kroku
 
Jeśli masz stronę w Internecie, przez cały czas rywalizujesz z milionami innych serwisów o czas i uwagę internautów. Poprzez dobrze napisane teksty szanujesz czas czytelnika a także budujesz zaufanie do siebie i wiarygodność. Artykuł odpowiada na pytanie: Jak napisać dobry tekst na stronę www? Trzy kroki do napisania dobrego tekstu na stronę www
 
 17.11.06 - E-inkubator, czyli jak zacząc e-biznes
 
E-inkubator, który jest jednostką organizacyjną Grupy Interium (organizacja wspierająca rozwój e-biznesu w Polsce) odświeża wizerunek i dostosowuje ofertę do potrzeb przyszłych beneficjentów.
W ramach e-inkubatora wspierane są projekty, których pomysłodawcami są przede wszystkim ludzie młodzi. Zakres wsparcia obejmuje usługi, które są niezbędne dla powstania e-biznesu praktycznie od zera. Świadczone są one bądź przez Grupę Interi (...)
 
 17.11.06 - Jak łatwo założyć firmę internetową?
 
Zwykle założenie firmy kojarzy się nam z ogromnymi inwestycjami i kosztami. Najczęściej też z dużym ryzykiem.

Dlaczego w internecie jest inaczej?

Koszty rozkręcenia biznesu online to np. kilkaset złotych (autor "Efektu Motyla", Kamil Cebulski zaczynał mając 300 zł). Nie musisz wynajmować lokalu, ani nikogo zatrudniać na umowę o pracę. Jeśli chodzi o ZUS - również dość łatwo jest uniknąć pełnej stawki (jeśli np. jesteś studentem lub pracujesz gdzieś i Twój pracodawca (...)
 
 Starsze wiadomości

archiwum wczesniejszych newsów:
[0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22]