Strona główna
Marketing
Tutaj jesteś
Marketing Taśmy klejące z Twoim logo

Taśmy klejące z Twoim logo? Świetny sposób na rozpoznawalność marki!

Data publikacji 11 czerwca 2021

Wiele firm korzysta z możliwości umieszczenia swojego logo lub grafiki na różnych produktach. Oryginalnym sposobem na wybicie się są spersonalizowane taśmy klejące z nadrukiem. Sprawdź, jakie możliwości daje to rozwiązanie.

Jakie korzyści daje spersonalizowana taśma z nadrukiem?

Na takiej taśmie możesz umieścić swoje logo, hasło firmowe, dane kontaktowe lub adres strony internetowej. To sposób na nienachalną reklamę i promocję firmy. Klienci, widząc taśmę zaprojektowaną w ciekawy sposób, miło się zaskoczą, a firma zyska uznanie w ich oczach. Ponadto niewiele marek stosuje takie rozwiązanie – dzięki niemu można wybić się na tle konkurencji. Klienci, odbierając kilka paczek jednocześnie, będą od razu wiedzieli, skąd pochodzi ta oklejona spersonalizowaną taśmą pakową. Taśmę z Twoim logo, zauważy nie tylko klient, ale też kurier, pani na poczcie czy osoby będące w otoczeniu odbiorcy, rodzina, współpracownicy, przyjaciele. Ktoś z nich, z pewnością zwróci uwagę na taśmę i zapamięta nazwę, czy hasło i wróci jako klient.

Jak wybrać taśmę?

Zamawiając taśmy pakowe z nadrukiem, możesz wybierać spośród wielu opcji. Dostępne rodzaje kleju to kauczuk syntetyczny Hot-melt oraz kauczuk naturalny Solvent. Pierwszy z nich nadaje się do wszelkich zastosowań w sektorze opakowaniowym, natomiast drugi jest polecany do stosowania szczególnie w niskich temperaturach. Możesz zdecydować się na taśmę PCV lub papierową. Taśmą PCV można okleić kartony, folie, papier i wiele innych materiałów. Wykazuje ona odporność na działanie niekorzystnych czynników, wahania temperatur i naprężenia mechaniczne. Natomiast taśma papierowa jest produktem ekologicznym, podlega recyklingowi, nadaje przesyłkom eleganckiego wyglądu, można po niej pisać np. ołówkiem lub długopisem. Kolory bazowe do wyboru to biały, brązowy oraz transparentny. Jeśli chodzi o kolory nadruku, możesz wybrać od 1 do 3 z pełnej gamy kolorów. W zależności od rodzaju taśmy możliwy jest wybór rolek o długości 50 m, 54 m lub 60 m. Szerokość rolki wynosi 48 mm.

Jak zamówić taśmę z nadrukiem?

Na początku należy wypełnić formularz i określić, jaki rodzaj taśmy chcesz zamówić. Następnie dopisz wskazówki – jak ma wyglądać taśma, jak ma być ułożone logo, napis lub inny element. Projekt będzie gotowy w ciągu 24 godzin. Jeśli zostanie on zatwierdzony, wystawiona zostaje faktura proforma do opłacenia. Następnie taśmy są wysyłane do klienta i będą u niego przed upływem 25 dni roboczych.

Podsumowanie

Taśmy pakowe z nadrukiem bez wątpienia pozwalają firmie wyróżnić się na tle konkurencji. Pokazują klientom, że firma dba o detale i troszczy się o ich zadowolenie. Zamówienie takich taśm jest bardzo proste, więc nie wahaj się i podejmij decyzję już dziś. 

Redakcja ebiznes.org.pl

Redakcja ebiznes.org.pl to grupa specjalistów z biznesu, ecommerce, finansów oraz marketingu i rynku pracy. W naszych artykułach znajdziesz przydatną wiedze z tych dziedzin.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

technologia 5g