Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś
Biznes jak szybko zarobić

Jak szybko zarobić 100 zł – sprawdzone metody

Data publikacji 21 sierpnia 2020

Potrzebujesz niewielkiej kwoty na już? Może akurat zabrakło Ci do czegoś albo bierzesz udział w szalonym zakładzie i chcesz udowodnić komuś, że natychmiastowe zarobienie 100 zł jest możliwe. Przejrzyj koniecznie poniższą listę wypróbowanych sposobów na szybki zarobek. Sprawdź, jak szybko zarobić 100 zł! Jak się okazuje, sposobów jest więcej, niż możesz się spodziewać…

Wyprzedaż rupieci i innych niepotrzebnych przedmiotów

Warto zacząć poszukiwanie kapitału od dokonania przeglądu strychu, piwnicy, szaf i innych zakamarków. Często czają się tam przedmioty, które nam są już kompletnie niepotrzebne, a innym mogą się przydać lub będą stanowić dla nich wartość kolekcjonerską. Nienoszone ciuchy, stare komiksy, gry, płyty, znaczki, monety, zbędny sprzęt elektroniczny, przeczytane książki, nietrafione prezenty, dawno ciśnięte w kąt itd. Wszystko to warto wystawić na sprzedaż w którymś z internetowych serwisów aukcyjnych, jak Allegro czy eBay lub na Facebooku. Np. za dość popularny lecz niepraktyczny urodzinowy upominek – znak drogowy „ograniczenie prędkości” do 20, 30, 40 itd., możemy zainkasować akurat okrągłą stówkę.

Jeśli chodzi o ubrania, to obecnie bardzo popularne są serwisy, gdzie możemy właśnie wyprzedawać naszą szafę. Z pewnością w szafie masz masę nienoszonych ciuchów! Wiele z nich na pewno nigdy nie ubierzesz, więc czemu na nich nie zarobić? Wystarczy kilka zdjęć, kliknięć i gotowe! Teraz pozostaje czekać na osoby, które chętnie przygarną nasze ciuchy. Na sprzedaży kilku ubrań możesz spokojnie zarobić około 100 złotych!

jak szybko zarobić

Zbycie złomu – jak szybko zarobić?

Podczas domowego remanentu łatwo natrafić na całkiem bogate „złoża” miedzi lub aluminium. Warto zawieść złom na skup. Każda kwota, jaką uzyskamy w ten sposób będzie w sam raz na dobry początek. Dla bardziej zdeterminowanych wersja hard – zbieranie puszek w okolicy. Można uprawiać ten proceder pod osłoną nocy. Cena aluminium spożywczego na skupie to 4 zł za kg. Często na złom oddaje się wszelkie stare sprzęty AGD czy też samochody. Mowa tu oczywiście o autach, z którymi nie da się już nic innego zrobić. To świetny sposób na to, jak szybko zarobić, jak i pozbyć się problemu!

Dzieła sztuki i produkty robione ręcznie

Rewelacja dla osób, które posiadają odrobinę talentu plastycznego. Wystarczy wykonać prostą biżuterię z koralików lub muszelek. Bransoletki, kolczyki, naszyjniki. Namalować widoczek. Wyrzeźbić w drewnie figurkę aniołka. Tego typu rzemiosło artystyczne to chodliwy towar na portalach aukcyjnych. Jeśli handel się rozkręci może przerodzić się nawet w całkiem dochodową działalność biznesową. Obecnie dzięki Internetowi można bardzo łatwo dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. To, jak szybko zarobić na takim biznesie zależy od naszego zdeterminowania, ale także szczęścia. Warto korzystać z social mediów i udostępniać swoje prace wszędzie, gdzie się da! Spróbuj znaleźć grupy na Facebooku oraz innych portalach, także np. TikTok.

jak szybko zarobić 100 zł

Jak szybko zarobić 100 zł – proste prace dorywcze

Najbardziej klasyczny sposób na to, jak szybko zarobić 100 zł. Trzeba wyjść do ludzi. Popytać w sąsiedztwie, rozwiesić ogłoszenia. Umieścić anons o lokalnym zasięgu w serwisie ogłoszeniowym, np. OLX. Da się uzbierać całkiem dobrą dniówkę, podejmując się takich robót jak koszenie trawników, mycie samochodów i okien, wyprowadzanie psów na spacer, pilnowanie dzieci, szorowanie dywanów, wrzucanie węgla do piwnicy czy rąbanie drewna do kominka.

Jeśli masz szczęście, to może spróbuj wziąć udział w konkursie! Może być to zwykłe bingo, a może quiz, czy też loteria. Do wyboru jest wiele opcji. Niektóre są dostępne nawet bez wychodzenia z domu! Tym bardziej, jeśli masz jakiś talent, na przykład artystyczny. Wtedy masz wiele sposobów na to, jak szybko zarobić! Często w konkursach plastycznych wygrywa się właśnie nagrody pieniężne.

Zlecenia przez Internet

Przede wszystkim intelektualiści oraz studenci są w stanie szybko dorobić w ten sposób. Najbardziej poszukiwane umiejętności wśród zleceniodawców w takich serwisach jak oferia.pl to znajomość języków obcych i biegła obsługa programów graficznych. Wiele zleceń dotyczy także pracy z tekstem. Pisanie, redakcja, korekta. To umożliwia szczególnie humanistom bezproblemowe pozyskanie dodatkowych funduszy. Taka forma pracy to też świetny pomysł na dorobienie do comiesięcznej wypłaty. Nie jesteśmy uwiązani żadnymi umowami, lecz po prostu zostajemy wolnymi strzelcami. Możemy kontrolować to, ile zleceń przyjmujemy oraz ile zarabiamy. Jednak z całą pewnością bez problemu wyciągniemy na tym minimum 100 złotych!

Najlepsza strategia na szybkie zarobienie 100 zł to wykorzystanie jednocześnie kilku z wyżej wymienionych metod. Wspomniany na początku zakład, również jest dobrym pomysłem i może przeistoczyć się w żywą gotówkę. Warto jednak uważać na wszelkie piramidy finansowe i podejrzane projekty, aby zamiast szybkiego zysku nie ponieść dotkliwej straty. Stawiaj tylko na pewne sposoby! Nie daj się wciągnąć w nic, co nie jest sprawdzone!

Redakcja ebiznes.org.pl

Redakcja ebiznes.org.pl to grupa specjalistów z biznesu, ecommerce, finansów oraz marketingu i rynku pracy. W naszych artykułach znajdziesz przydatną wiedze z tych dziedzin.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Studiowanie informatyki