Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś
Finanse Czy warto inwestować w Bitcoin?

Czy warto inwestować w Bitcoin?

Data publikacji 20 czerwca 2022

Popularność kryptowalut rośnie nieprzerwanie od wielu lat. Ogromne wzrosty wartości Bitcoina przyciągają nowych inwestorów. Z drugiej strony ogromna inflacja zniechęca do trzymania swoich oszczędności na lokatach i zmusza do szukania lepszych sposobów ochrony kapitału.

Od czego zacząć inwestowanie w Bitcoin?

O ile wiarygodność Bitcoina, Litecoina czy Etherum nie ulega wątpliwościom, o tyle bezpieczeństwo transakcji oraz wybór odpowiedniego momentu na zainwestowanie swoich środków powinno być dobrze przemyślane. Oficjalnie bezpiecznymi sposobami na zakup kryptowaluty jest giełda, bitomat oraz mobilny kantor Bitcoin np. ten w Zielonej Górze – https://kryptozielonagora.pl/. Inne, szybkie i tanie metody inwestycji mogą być próbą oszustwa.

Istotną kwestią jest również zakup kryptowaluty w odpowiednim momencie. Kurs Bitcoinów cały czas się zmienia. Czasem są to dynamiczne wzrosty, innym razem szybkie spadki. Choć w długim okresie czasu kryptowaluty do tej pory zyskiwały, zaraz po zakupie może nastąpić duża przecena. Z tego powodu przed podjęciem decyzji warto przyjrzeć się historycznym cenom oraz poczytać portale inwestycyjne związane z kryptowalutami. Pomogą one podjąć odpowiednią decyzję.

Giełda kryptowalut, bitomat czy kantor – gdzie kupić kryptowaluty?

Istnieją trzy oficjalne sposoby na zakup Bitcoina. Jednak który z nich jest najlepszy?

  • Giełda kryptowalut. To doskonałe rozwiązanie dla doświadczonych graczy. Ciągły dostęp do systemu transakcyjnego pozwala na częste kupowanie i sprzedawanie kryptowalut. W ten sposób można zarabiać nawet na niewielkich zmianach ceny Bitcoina.
  • Mobilny kantor kryptowalut w Warszawie – https://mobilnekantory.pl/mazowieckie/kantor-bitcoin-warszawa/ – i innych dużych miastach. Ze względu na wsparcie techniczne oraz łatwość dokonania transakcji, jest to metoda wskazana dla początkujących inwestorów.
  • Bitomat. Potrzebna jest szybka gotówka. Udaj się do bitomatu. Jest to odpowiednik bankomatu, gdzie możesz wypłacić gotówkę w zamian za kryptowaluty.

Każdy sposób na zainwestowanie swoich środków w Bitcoina jest dobry – w zależności od swojej sytuacji wybierz zatem najwygodniejszą metodę.

Kantor Bitcoin – mobilny, szybki i bezpieczny

Kantor kryptowalut charakteryzuje się czterema istotnymi zaletami:

  • Mobilność. Wystarczy jeden telefon do kantoru Bitcoin w Zielonej Górze – https://mobilnekantory.pl/lubuskie/kantor-bitcoin-zielona-gora/ – lub innym mieście w Twoim pobliżu, a pracownik dojedzie w umówione miejsce – na przykład do Twojego domu. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na dojazd.
  • Szybkość. Wsparcie techniczne naszego pracownika pozwala na wykonanie transakcji szybko i bezproblemowo.
  • Bezpieczeństwo. Korzystanie z kantoru kryptowalut jest całkowicie bezpieczne i zawiera proces weryfikacji, by Bitcoin trafił na pewno na Twoje konto.
  • Prywatność. Zachowujemy całkowitą prywatność. Nikt nie dowie się, że trzymasz oszczędności w kryptowalutach.

Skorzystaj z mobilnego kantoru Bitcoin i przekonaj się, jak łatwo można wykupić dziś kryptowaluty takie jak: Bitcoiny, Etherum, Tether, USDcoin, Kangacoin, omegaPLN, omegaEUR, AirDance, Chainlink czy Everdome.

Kryptowaluty – inwestycja w przyszłość?

Technologia blockchain, na której bazują kryptowaluty, jest nadal bardzo rozwojowa i posiada duży potencjał. W coraz większej ilości miejsc można dokonywać transakcji za pomocą Bitcoina. Kryptowaluta ta z pewnością pozostanie przez wiele lat dobrą alternatywą dla tradycyjnych walut, które dziś przechodzą trudny test z powodu wysokiej inflacji. Nie czekaj i już dziś zainwestuj w przyszłość, zainwestuj w kryptowaluty.

Artykuł sponsorowany

Redakcja ebiznes.org.pl

Redakcja ebiznes.org.pl to grupa specjalistów z biznesu, ecommerce, finansów oraz marketingu i rynku pracy. W naszych artykułach znajdziesz przydatną wiedze z tych dziedzin.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

vat