Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś
Finanse samochody poleasingowe Warszawa

Dlaczego warto kupować auta ze sprawdzonego źródła?

Data publikacji 12 czerwca 2022


Wielu ludzi zastanawia się, gdzie kupić i od kogo samochód osobowy. Ten dylemat zawsze się pojawia, kiedy przychodzi czas zmiany obecnego auta. Większość z nas kupuje samochody od osób prywatnych, niektórzy w komisie. 

Czy samochody poleasingowe to też dobry pomysł przy wyborze nowego auta? 

Samochody poleasingowe – charakterystyka Charakterystyczne dla tych pojazdów jest to, że leasingobiorca po prostu zrezygnował z jego wykupu po okresie spłaty rat i jego użytkowania. Część z takich samochodów to samochody powindykacyjne. Trafiają one do sprzedaży w sytuacji, kiedy ich użytkownik zbyt długo zwlekał z zapłatą rat. Najczęściej są to samochody, które były użytkowane w okresie 3-4 lat jako pojazd służbowy. Większość firm zaopatruje się we flotę aut, leasingując je bez chęci końcowego wykupu. Są to auta zazwyczaj nowe. Zaletą kupowania aut ze sprawdzonego źródła jest to, że mają one pełną dokumentację i klarowną historię użytkowania oraz pochodzenia. Kolejnym atutem samochodów poleasingowych jest to, że ze względu na warunki zawarte w umowie leasingu, Większość firm zwyczajnie zaopatrzy się we flotę aut, leasingując je bez chęci końcowego wykupu.

Samochody poleasingowe Warszawa

Samochody poleasingowe w STORE VW FS są często tańsze nawet do 30% niż auta z komisu. Dostępne są auta takich marek jak Audi, Volkswagen, SKODA, SEAT. Raty za używane auta zaczynają się od 599 złotych. Samochody poleasingowe w Warszawskim STORE VW FS to bardzo bogata oferta pojazdów używanych. Dzięki zakupowi w tejże firmie zyskujemy gwarantowany przebieg, sprawdzony stan techniczny oraz pewne pochodzenie. Jak kupić Samochody poleasingowe Warszawa? Najważniejsza kwestia oceny opłacalności zakupu używanego samochodu będzie to, w jakim stanie jest ten pojazd. W przypadku firmy Volkswagen Financial Services mamy pewność, że samochód był należycie serwisowany, a historia jego użytkowania wraz ze stanem pochodzenia jest jasna i klarowna. To ogromna przewaga nad autami z komisów. Dokonując wyboru, z jakiego źródła chcemy wybrać nasz przyszły samochód, warto mieć na uwadze samochody poleasingowe. Dają większą szansę pewnego zakupu, a także znacznie mniejszego wydatku finansowego. 

Volkswagen Financial Services zadba o wszystkie niezbędne formalności oraz o jak najlepszy stan samochodu. Regularne serwisowanie samochodów leasingowych sprawia, że możemy mieć pewność co do stanu samochodu, a to może nam oszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Komfort podczas zakupu samochodu poleasingowego daje także gwarantowany przebieg.

Redakcja ebiznes.org.pl

Redakcja ebiznes.org.pl to grupa specjalistów z biznesu, ecommerce, finansów oraz marketingu i rynku pracy. W naszych artykułach znajdziesz przydatną wiedze z tych dziedzin.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

vat