Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś
Biznes fiolki szklane

ITS Science – fiolki szklane, sterylizator powietrza, ramiona odciągowe

Data publikacji 24 czerwca 2022


ITS Science jest polskim dostawcą oraz producentem najwyższej klasy urządzeń i wyposażenia dla profesjonalnych laboratoriów badawczych oraz podmiotów z branży farmaceutycznej, chemicznej, spożywczej, przemysłowej czy zbrojeniowej. Oferta firmy obejmuje szerokie spektrum urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych, w tym między innymi certyfikowane fiolki szklane wykorzystywane w badaniach jakości wody, przepływowe sterylizatory powietrza oraz ramiona odciągowe do różnych zastosowań we wszystkich gałęziach przemysłu.

Fiolki szklane dla branży farmaceutycznej

W przypadku badań jakości wody niezwykle ważne jest, aby wyeliminować wszelkie niepożądane czynniki, które mogą wpłynąć na wiarygodność i rzetelność przeprowadzanych testów. Z tego względu ITS Science posiada w swojej ofercie wyłącznie najwyższej klasy fiolki szklane wytwarzane przez renomowaną amerykańską firmę ERA Waters. Są to fiolki szklane o pojemności 40 ml, przeznaczone do użycia we wszystkich najważniejszych modelach analizatorów TOC dostępnych na rynku. Dzięki unikalnemu procesowi produkcji niemal w całości wyeliminowano w tych fiolkach obecność węgla organicznego (<10 ppb TOC), co przekłada się na najwyższą, potwierdzoną niezależnymi badaniami i certyfikatami spójnością pomiarową fiolka do fiolki.

Sterylizator powietrza PureAir – skuteczność i bezpieczeństwo

Możliwie jak najwyższy poziom czystości mikrobiologicznej powietrza w pomieszczeniach to podstawowa kwestia m.in. w placówkach medycznych, specjalistycznych laboratoriach, biurach czy innych obiektach z dużą rotacją ludzi (np. budynki użyteczności publicznej). Jednym z najskuteczniejszych sposobów zapewnienia pożądanej jakości oraz czystości powietrza jest zastosowanie właściwie dobranych sterylizatorów UV-C, które skutecznie usuwają z powietrza niebezpieczne dla zdrowia drobnoustroje chorobotwórcze oraz wirusy (również wirus SARS-CoV-2, wywołujący COVID-19).

Opracowany przez ITS Science przepływowy sterylizator powietrza PureAir to urządzenie, które charakteryzuje się niezwykle wysoką efektywnością działania (co najmniej 97% wyeliminowanych wirusów i mikroorganizmów). Tak wysoka wydajność wynika z zastosowania aż 4 lamp UV-C generujących łączną moc 36 W i emitujących promieniowanie UV-C o ściśle określonej długości fali, tzn. 257,3 nm. Właśnie tej długości promieniowanie UV-C ma najwyższą skuteczność redukcji drożdży, grzybów, pleśni, drobnoustrojów oraz pozostałych niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia i życia mikroorganizmów. Sterylizator powietrza PureAir został też skonstruowany w taki sposób, aby na działanie promieniowania UV-C były wystawione wyłącznie wirusy, drobnoustroje chorobotwórcze i inne mikroorganizmy – ludzie mogą bez problemu przebywać i pracować w pobliżu sterylizatora bez narażania zdrowia.

Profesjonalne ramiona odciągowe dla przemysłu

Urządzenia filtrowentylacyjne wyposażone w ramiona odciągowe znajdują zastosowanie w bardzo dużej liczbie gałęzi gospodarki – od szeroko rozumianego przemysłu przez branżę spożywczą aż po farmaceutykę i specjalistyczne laboratoria. Ponieważ jednak każda z wymienionych branż ma własną specyfikę, potrzeby i oczekiwania, ramiona odciągowe dystrybuowane lub produkowane przez ITS Science są w każdym przypadku dopasowane do indywidualnych wymagań klienta i wykonane wyłącznie z najwyższej jakości komponentów i materiałów. Uwzględniane są również uwarunkowania przestrzenne, jak i specyfika użytkowania oraz wymagania konstrukcyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ITS Science, dostępną bezpośrednio na stronie internetowej firmy pod adresem https://www.itsscience.pl/

Redakcja ebiznes.org.pl

Redakcja ebiznes.org.pl to grupa specjalistów z biznesu, ecommerce, finansów oraz marketingu i rynku pracy. W naszych artykułach znajdziesz przydatną wiedze z tych dziedzin.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Studiowanie informatyki