Sprawdź finansowanie samochodów CUPRA i SEAT

W ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się finansowanie samochodów CUPRA i SEAT. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych. 

Czym jest finansowanie samochodów?

Możesz jeździć nową CUPRĄ i płacić bardzo niskie raty. Warto zwrócić uwagę na fakt, że przy niektórych opcjach finansowania nie jest nawet konieczne wniesienie wkładu własnego. Nowa CUPRA to nie tylko sportowe osiągi, ale również ekspresyjny design oraz innowacyjne rozwiązania systemowe. Po zakończeniu umowy można oczywiście zatrzymać pojazd dla siebie. Wartość samochodu należy spłacić w miesięcznych ratach, a później można użytkować pojazd do woli. W ten sposób można czerpać przyjemność z każdego przejechanego kilometra. Wśród największych zalet można wymienić niskie oprocentowanie oraz długi okres spłaty. Wysokość raty jest ustalana indywidualnie, więc można dostosować ją do własnych potrzeb. Trzeba ustalić nie tylko okres spłaty, ale również wysokość wkładu własnego oraz roczny limit kilometrów. Ciekawe instrumenty umożliwiające sfinansowanie zakupu auta ma w swojej ofercie również wiele innych firm. Warto dodać, że dawno już minęły czasy, gdy tylko nieliczni mogli sobie pozwolić na zakup nowego samochodu. Jednak nie jest to prawda, że tylko najlepiej zarabiający mogą jeździć nowymi autami. Zakup nowego pojazdu wcale nie musi być sporym obciążeniem dla naszego budżetu – więcej informacji znajdziesz na https://www.cupraofficial.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/kredyt-moc-niskich-rat1.html . Wystarczy, że wszystko odpowiednio zaplanujemy, a później będziemy trzymać się planu. 

Dostępne opcje finansowania

Dostępne są opcje finansowania dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Wybór samochodów osobowych i dostawczych jest bardzo duży, dlatego każdy bez większych problemów powinien znaleźć coś dla siebie. Najpierw trzeba wejść na oficjalną stronę internetową i ustawić maksymalną wysokość raty, którą chcemy płacić. Można to zrobić przy pomocy specjalnego suwaka. Pierwsze propozycje samochodów pojawiają się już przy racie oscylującej w granicach 500 zł brutto miesięcznie. Warty uwagi jest przede wszystkim model Ibiza, przy którym miesięczna rata wynosi 560 zł. Za 629 zł miesięcznie możemy otrzymać SEAT Arona, którego rynkowa wartość to 80 000 zł. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie było takich możliwości jak obecnie. Dawniej samochody były dobrem luksusowym i tylko najbardziej zamożni ludzie mogli sobie pozwolić na taki wydatek. Więcej propozycji pojazdów dostępnych jest przy wyższej kwocie miesięcznej raty sprawdzisz na: https://www.seat.pl/oferta/finansowanie/klient-indywidualny.html 

Zakup nowego auta

Warto skorzystać z kalkulatora finansowego, jeżeli chcesz sprawdzić dokładne wydatki na zakup nowego samochodu. Jednym suwakiem można określić wkład własny, który zamierzasz wnieść, a innym można regulować liczbę rat. Przebieg wyrażony w kilometrach odgrywa kluczową rolę, jeżeli chodzi o tę metodę finansowania. Chodzi tu oczywiście o przybliżony przebieg, który będzie wykonywany każdego roku. Rata będzie droższa, jeżeli wartość przebiegu będzie wyższa. Należy pamiętać, że jeśli ktoś nie ma żadnych oszczędności to niestety nie będzie mógł wpłacić wkładu własnego. W takiej sytuacji kwota raty będzie najwyższa, dlatego warto wnieść przynajmniej jakiś minimalny wkład własny. Po spłacie kredytu można wymienić pojazd na nowy i finansować kolejne auto. Z aktualnego samochodu można zrezygnować lub po prostu je wykupić. Procedura związana z podpisaniem umowy jest bardzo prosta, więc nawet mało doświadczone i początkujące osoby powinny sobie poradzić. Z reguły nawet tego samego dnia można wyjechać samochodem z salonu. Zakup nowego auta jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż kupno używanego pojazdu, który może mieć ukryte usterki.

Redakcja ebiznes.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.